Kampioensclubmatch van de
Nederlandse Vereniging voor de Irish Softcoated Wheaten Terrier
"De Wheatens"
De Bilt, 12 september 2004

   keurmeester: Mw. M. van Brempt (België)
totaal inschrijvingen: 53

 BOB Dogside's Admirable Arnold CW 2004

Reuen:

puppyklas:


vlnr: Loyal Lord Frodo de Morrigan en Doornzicht Duke of Derry

1 Veelbelovend
2 Veelbelovend
Loyal Lord Frodo de Morrigan
Doornzicht Duke of Derry

 

 Openklas reuen:

 1 Uitmuntend

2 Uitmuntend
 
3 Uitmuntend
4 Zeer Goed

Zeer Goed
Zeer Goed
Zeer Goed
 Amergin Brogan Bright

Amergin Bowie Coco
 
Amergin Barnaby Boy
Doenja's Ollie Junior
Lady Bee Yordi
Dov Jip Heather of Hoorneboeg
Amergin Arco Amity
 

 

 Jongehondenklas:

1 Zeer Goed
2 Zeer Goed
3 Zeer Goed
 Bailehannah Leannard
Caomhach Crocus Lady Killer
 
Caomhach Canna Generalis

 

Jeugdklas reuen:

 

1 Uitmuntend

2 Uitmuntend
3 Zeer Goed
4 Zeer Goed

 Doenja's Royal Ewan

King Arthur de Morrigan
Sionainn Rebel Rubus
Elmo's Fire de la Richesse

 

Fokkersklas:

1 Uitmuntend
CAC + Beste reu
 

2 Uitmuntend
3 Uitmuntend
Dogside's Admirable Arnold

   
Dogside's Jack O'Bailey
 
Dunstan Drache de Cloudesly

Veteranenklas:

 1 Uitmuntend
2 Uitmuntend
 Mo Grad tu Calvin Klein
New Jazz Man de Morrigan

De winnaars van de verschillende klassen, hieruit wordt de beste reu gekozen.

vlnr: Amergin Brogan Bright, Doenja's Royal Ewan, Dogside's Admirable Arnold en MoGrad tu Calvin Klein

 


Kampioen reu: Dogside's Admirable Arnold en reserve Kampioen reu: Amergin Brogan Bright

 

Teven:

 

puppyklas:

 

 

 

 1 Veelbelovend

Lovable Magic Gilrean de Morrigan

 

 

Openklas teven:

 1 Uitmuntend
CAC + Beste teef


2 Uitmuntend
 
3 Uitmuntend
4 Uitmuntend
Uitmuntend
Uitmuntend
Zeer Goed
Zeer Goed
Zeer Goed

  Blue Moon de Morrigan

 

Doenja's Once Upon A Time
Fanny Brigit de Cloudesly
Handsome Fairy de Morrigan
Dreams of Joy de la Richesse
Wheaten Daingeann Chana Colleen
Purley Tara vd Sebastiaanshoeve
 
Bailehannah Jo Kayler 
Amergin Brianna Kira


 

Jonge hondeklas:

1 Uitmuntend

2 Uitmuntend
3 Zeer Goed
4 Zeer Goed
Zeer Goed

 Dogside's Jewel of Demi it's Jady 

Dogside's Jazoo Krumbel  
Kilmurry's Elaine
Sydoux vd Sebastiaanshoeve
Dogside's Joyful Sienna

 

 

 Jeugdklas teven:

1 Uitmuntend


2 Uitmuntend
3 Uitmuntend

4 Zeer Goed
Zeer Goed
Zeer Goed
Zeer Goed
Goed

 Doenja's Rainbow Joey 


Jonaire's Aingeal O'Dogsides
 
Gwendolyn Grainne de Cloudesly
Sionainn Raisa Lizzy
Kiss Me Twinkle de Morrigan
Easy Elizabeth de la Richesse
 
Doornzicht Cassandra
Iriana Curly
 

 

 Fokkersklas teven:

1 Uitmuntend


2 Zeer Goed
3 Zeer Goed
4 Zeer Goed

 Dogside's Baby Doll  


Amergin Amy Abbeyleen
Dance of Isis Magic de Morrigan
Doenja's Jetset Chanel

 

Veteranenklas teven:

 1 Uitmuntend


2 Uitmuntend
3 Zeer Goed
4 Zeer Goed

 Barr Dhuine I am Present  


Doenja's Heyday Allday
Scarlet Fire de Morrigan
La Bamba Quira de la Richesse

 

De winnaars van de verschillende klassen, hieruit wordt de beste teef gekozen.

vlnr: Blue Moon de Morrigan, Dogside's Jewel of Demi it's Jady, Doenja's Rainbow Joey, Dogside's Baby Doll en Barr Dhuine I am Present

 


Kampioen teef: Blue Moon de Morrigan en reserve Kampioen teef: Dogside's Baby Doll

 

Uit de beste reu en beste teef wordt de beste van het ras en dus de Clubwinnaar 2004 gekozen:

Dogsides Admirable Arnold (links) is Clubwinnaar 2004

 

Foto's mogen vrij gebruikt worden met bronvermelding op de site van de eigenaren/fokkers van de honden.
Foto's zijn verkleint voor snel laden op internet en dus niet geschikt voor afdrukken.

©Copyright by Charlotte Froon